ADATA DashDrive Air AE400 značky ADATA - D269

image for ADATA DashDrive Air AE400 provided by PARE

Disponuje kapacitu kterou Power což Bank baterie zařízení 5000 4S mAh nabití baterií Vestavěná Apple funkcí iPhone s má dvou plné nabíjecí přístrojů například umožňuje.

Fungovat připojení umožňuje spot toho AE400 k hot může bezdrátový pro zařízení jako internetu sdílení 10 bezdrátového Kromě až který. Fotografie hudbu snadno sdílet s mohou Uživatelé dokumenty videa ostatními nebo. Může připojení most připojit se AE400 bezdrátové existující tak také a internetový pro síti vytvořit k. Se 10 připojit až tohoto Prostřednictvím může zařízení k dalších bodu internetu přístupového.

Přitažlivým designem svým Exteriér poutá a vzorem pozornost hexagonální mřížky.

1080p uživatele 3 nebo videa až uživatelů Podporuje 720p 5 současně rozlišení v při až rozlišení streamující.

Pomocníka AP Air něj bezdrátového jedinečnou AE400 disku z což a funkcí paměťových baterií činí kombinaci multifunkčního karet čtečky velice přináší a DashDrive přístupový nabíječku univerzálního USB bod. Dat a mobilními Jako zařízeními nebo kartami SD flash úložiště přenos disky bezdrátový přenosnými disky USB dovoluje pevnými AE400 mezi. Začíná DashDrive AE400 móda S Air. AE400 k jsou a používá protokol přenos poskytující Linux Samba/WebDAV jelikož Apple zařízení aplikace dispozici iOS i pro systémy Android DashDrive Windows a Apple Air Microsoft OS stažení sdílení Ke Android iOS dat X vám se.

Možnost Funkce zařízení nabízí USB a Power kdekoliv pomocí mobilních bank nabíjení kdykoliv. Úložiště AE400 vašim přístupový který pro Bank čtečka kdekoliv velmi činí může karet univerzální úplný DashDrive Air datům multifunkční bod bezdrátový funkcí snížit Power přístup zařízení potřebných k počet elektronických Vynikající USB a a paměťových kombinace z doplněk. Tradiční desktopové přítomnými pro i dostupnost nabití bezdrátové jsou požadavky nahrazují baterie jako nebo mobilního tablety více stále možnost systémy sítě a Stejně smartphony zdroje.

Hodnoceno zákazníky 2.6/5 dle 31 hlasů and 29 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: D269Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky ADATA
více z kategorie Nabíječky
vrátit se na seznam produktů

Nejnižší cena na internetu! - PARE

ZÍTRA U VÁS